Masterproefverdedigingen
Academiejaar 2016-2017, 2ezit, September

Sorteer op: zaal | dag | student

vrijdag 14/07/2017

10:00Mathias Van MalderenUitbreiden van MmmooOgle met API management en event bus (Prom: Pieter Simoens, Miel Hostens)VGZ 11, iGent

donderdag 17/08/2017

14:00Francesca PirovanoKunnen traditionele datacollectiemethoden voor transportplanning vervangen worden door crowdsourcing? (Prom: Sidharta Gautama)TELIN - Red Room

vrijdag 18/08/2017

10:00Sarah Nys"Welke data bestaat er over mijn woning?" - Het potentieel en de tekortkomingen van bestaande databronnen over het Vlaamse woningpatrimonium in het kader van energieprestatieverbetering. (Prom: Jelle Laverge, Marc Delghust)vergaderzaal LABOR (Plateau, 2de/zolderverdieping)

maandag 21/08/2017

00:00Ruben Van VoorenEen analyse van de flankerende luchtgeluidsisolatie doorheen homogene constructies in woningen (Prom: Marcelo Blasco, Arnold Janssens)

woensdag 23/08/2017

16:30Thomas De KeulenaerEfficiënte levering van adaptieve streaming video met behulp van het QUIC protocol (Prom: Filip De Turck, Tim Wauters)iGent, zaal IDLab11

maandag 28/08/2017

11:00Dorian Van den HeedeComputers Schaken aanleren met Deep Reinforcement Learning (Prom: Francis wyffels, Joni Dambre)Vergaderzaal 8ste verdieping iGent

woensdag 06/09/2017

08:30Nele Van den BergheTechno-economische categorisatie van IoT-toepassingen en formuleren van businessmodelrichtlijnen (Prom: Sofie Verbrugge, Didier Colle)IDLab9, iGent, Technologiepark
09:00René van SabbenBescherming van nationale monumenten en hun inhoud in Nederland met gebruik van het prestatiegebaseerde brandontwerp (Prom: Patrick van Hees, Bart Merci)Simon Stevin (J. Plateaustraat 22)
09:00Marniek Van De WalleBepalen van economische implicaties van mobiele data offloading (Prom: Sofie Verbrugge, Didier Colle)IDLab9, iGent, Technologiepark
09:00Emanuel De PeuterOntwerp en ontwikkeling van een modulaire erosie tester (Prom: Patrick De Baets)vergaderzaal Metallurgie, gebouw 903, Technologiep
09:30Roeland DevelterDrukverdeling in kinematische en mechanische alignering van de knieprothese (Prom: Jan Victor, Patrick De Baets)vergaderzaal Metallurgie, gebouw 903, Technologiep
09:45Petrus KouwenhovenOver de keuze van scenario's en modellen in risico analyses op het onbedoeld vrijkomen van LNG (Prom: Filip Verplaetsen)Simon Stevin (J. Plateaustraat 22)
10:00Toon Van de MaeleBeeldrestauratie op basis van deep learning (Prom: Bart Goossens)TELIN RED meeting room - verdieping 2, blok III, T
10:30Nicholas DroesbekeInteractie van een complex ventilatienetwerk met een begrensde brand in een enkele kamer: Toepassing op nucleaire faciliteiten (Prom: Tarek Beji, Bart Merci)Simon Stevin (J. Plateaustraat 22)
10:30Jens Van der Perre3D-reconstructie aan de hand van luchtfotografie (Prom: Wilfried Philips)TELIN RED meeting room - verdieping 2, blok III, T
11:15Piet VerheyeComplete 3D-reconstructie met behulp van dieptecamera's (Prom: Wilfried Philips)TELIN RED meeting room - verdieping 2, blok III, T
11:45Xander DenooFocus assist for operators of professional broadcast cameras (Prom: Wilfried Philips, Klaas Jan Damstra)TELIN RED meeting room - verdieping 2, blok III, T
14:00Robbert Van CauterenDiepte-estimatie uit monoculaire visie door Deep Learning (Prom: Peter Veelaert)TELIN RED meeting room - verdieping 2, blok III, T
14:30Joran TijtgatAutomatisch selecteren en volgen van personen met een pan-tilt-zoom camera (Prom: Peter Veelaert)TELIN RED meeting room - verdieping 2, blok III, T
15:15Sam WesemaelSemi-directe monoculaire visuele odometrie voor fietsers (Prom: Peter Veelaert)TELIN RED meeting room - verdieping 2, blok III, T
15:45Felix De MûelenaereHerkenning en tracking van gezichten in een conferentiecontext (Prom: Peter Veelaert, David Van Hamme)TELIN RED meeting room - verdieping 2, blok III, T

donderdag 07/09/2017

00:00Iris MaesAnalyse van binnentemperaturen in een energetisch performante woonwijk: vergelijking van vraaggestuurde ventilatie en balansventilatie (Prom: Arnold Janssens, Jelle Laverge)
10:00Jasper De RockerCommunicatie met drones in uitdagende en dynamisch veranderende omgevingen (Prom: Eli De Poorter, Ingrid Moerman)iGent toren, Technologiepark, verdiep 11, VGZ 11
16:00Julie Van OverloopExperimentele studie van biomassa pyrolyse in a micropyrolyse opstelling (Prom: Kevin Van Geem, Hans-Heinrich Carstensen)chauvin 914

vrijdag 08/09/2017

08:30Kirsten BalHoe brengen we Vlaanderen onder de meest innovatieve regio's in Europa? Een vergelijkende studie tussen de metropolitane regio München en Vlaanderen (Prom: Luuk Boelens)Labo S
10:30Daan StormsDeelmobiliteit in Vlaandere: Stand van Zaken en de Rol van de Stedenbouwkundige Planner (Prom: Luuk Boelens, Els Terryn)Labo S
11:30Sieglinde RuelensWat maakt een verzetsbeweging veerkrachtig en op welke manier kan de ruimtelijke planner hiertoe bijdragen? (Prom: Luuk Boelens)Labo S

maandag 11/09/2017

13:30Robbert ClaeysToepassing van metaal-organische roosters als nano-schokabsorbers (Prom: Veronique Van Speybroeck)Auditorium A.03 Industrieel Beheer (2.11)