Masterproefverdedigingen
Academiejaar 2017-2018, 1ezit, Januari

Sorteer op: zaal | dag | student

vrijdag 26/01/2018

08:30Charlotte Van CleemputBeoordeling van voorgeschreven maatregelen voor brandveiligheid van serres op basis van een prestatiegebaseerde aanpak (Prom: Bart Merci)Simon Stevin (J. Plateaustraat 22)
09:10Kevin SmeyersAnalyse van de berekeningsmethodiek van CEN/TR 12101-5 met CFD-modellering met FDS 6 (Prom: Tarek Beji, Bart Merci)Simon Stevin (J. Plateaustraat 22)
10:00Dolores Citlalli Orozco CruzNumerieke Simulaties van Drukeffecten bij brand in Passiefhuizen (Prom: Tarek Beji, Bart Merci)Simon Stevin (J. Plateaustraat 22)
10:40Vigneshwaran NarayananAanzetstudie tot schaalmodelering van autobrandbranden in een gesloten dek van Ro-Ro-schepen (Prom: Bart Merci, Emmanuel Annerel)Simon Stevin (J. Plateaustraat 22)
17:30Arne LeroyAnalyse van warmtepompsystemen in lage-energieflats Gutenberg, Kortrijk. (Prom: Arnold Janssens, Jelle Laverge)Vergaderzaal Boulvin Technicum Blok 4

maandag 29/01/2018

00:00Jelle De BockCONAMO: Continue & contextbewuste monitoring van het trainingsschema van atleten (Prom: Filip De Turck, Femke Ongenae)IGent, 10.2 (10e verdiep)
14:00Jan VermeulenArchitecturen van neurale netwerken voor het detecteren van standpunten (Prom: Chris Develder, Thomas Demeester)iGent, Meeting room 10.2
15:00Joris VermeirAnalyse van accelerometerdata voor stapdetectie bij melkkoeien (Prom: Wout Joseph, David Plets)iGent VGZ 5.2
15:00Henri BaekelandtDesign en ontwikkeling van een framework voor drone-gebaseerde object- of toestandsherkenning (Prom: Filip De Turck, Bruno Volckaert)iGent 10.1
16:30Bob TytgatOptimalisatie van de EDX kwantificatiemethode na goud nanoplating (Prom: Kim Verbeken, Iris De Graeve)
18:00Anke VerestAnalyse van energiegebruik voor sanitair warm water in een CO2-neutrale woonwijk. (Prom: Arnold Janssens, Jelle Laverge)Vergaderzaal Boulvin Technicum Blok 4

dinsdag 30/01/2018

10:00Stan VerbeirenIMO Tweede Generatie Intact Stabiliteitscriteria: toepassing op level 1 & level 2 voor drie verschillende scheepsontwerpen (Prom: Marc Vantorre)Kleine vergaderzaal (Labo magnel, 1e verdieping)
13:30Jasper MaesOpschalen van computer en netwerkexperimenten met containertechnologie (Prom: Brecht Vermeulen, Piet Demeester)iGent VG 10.1
14:00Arthur Van HoeSysteem met bewegingssensoren voor het volgen en de analyse van bewegingen (Prom: Frederick Bossuyt, Ann Monté)I-GENT 7.2
14:00Wouter FaelensOntwerp van een multi-MHz resonante aanstuurchip voor hoogspannings depletie-mode GaN HEMTs (Prom: Jan Doutreloigne, Pieter Bauwens)iGent, VGZ6.2
15:00Michael Van BockstalKettingstransporteurs, een automatisch model ontwikkelen waarmee transporteurs gegenereerd worden. (Prom: Antoine De Henau, Robin D`hondt)Campus Schoonmeersen gebouw P lokaal P0.061
15:00Jonathan De GraefOntwerp van een compacte en efficiënte DC-DC omvormer met GaN HEMTs (Prom: Jan Doutreloigne, Pieter Bauwens)iGent, VGZ6.2

woensdag 31/01/2018

00:00Evi LauwersEvaluatie van nauwe partikel grootte distributie kolommen in HPLC voor verbeterde oligonucleotide scheidingen (Prom: Frederic Lynen, An Verberckmoes)C1.007
10:00Bram De DeynSportuitslagen Voorspellen via Aanbevelingstechnieken (Prom: Luc Martens, Toon De Pessemier)iGent VGZ 5.1
10:00Jordy DhondtHet automatisch afleiden van gebruikersgedrag door contextanalyse (Prom: Eric Laermans, Tom Dhaene)IDLab 9 - iGent
10:30Bram GoemaereWearables gebruiken om fysieke activiteiten aan te bevelen. (Prom: Luc Martens, Toon De Pessemier)iGent VGZ 5.1
11:00Niels De GraefConsolideren en Benchmarken van de Unipept Metagenomics Analysis Pipeline (Prom: Peter Dawyndt, Bart Mesuere)Campus Sterre, gebouw S9, leszaal V1
13:00Nick De SmedtSubjectieve commentaargeneratie voor afbeeldingen met behulp van deep learning (Prom: Bart Dhoedt, Chris Develder)IDLab 9, iGent, Zwijnaarde
17:00Cedric KiekensHaalbaarheidsstudie van optische technieken voor de opvolging van scheurpropagatie door vermoeiing (Prom: Wim De Waele)Leszaal Richter (Tech Lane Ghent Science Park - Ca
17:00Nicola ZwaenepoelStructurele Schade Monitoring van gelaste stalen constructies met piëzo-elektrische elementen (Prom: Mia Loccufier, Wim De Waele)Leszaal Richter (Tech Lane Ghent Science Park - Ca

donderdag 01/02/2018

09:30John CabuenaAnalyse van testset-upparameters en resultaten voor detectie van het slagen van een test. (Prom: Jan Cnops, Dries Decock)GSCHB.2.014 - Gebouw B Schoonmeersen
11:00Marie DrieghePro-actieve vraagstelling voor het inwinnen van informatie bij interactief Reinforcement Learning (Prom: Pieter Simoens, Bart Dhoedt)VGZ 10.1 (iGent)
14:00Matthias Van EeghemUitbreidingen van LwM2M voor betere efficiëntie en interoperabiliteit (Prom: Jeroen Hoebeke, Eli De Poorter)VGZ 11.1, iGent, Technologiepark Zwijnaarde

vrijdag 02/02/2018

00:00Robbie FlamentAnalyse van drukverliezen in een hydraulisch systeem (Prom: Bart Vanwalleghem, Wouter Lemahieu)
00:00Wannes AperPolyvalent 3D-frame voor magnetische metingen (Prom: Peter Sergeant, Luc Dupré)
00:00Simon DepoortereOptimalisatie warmterecuperatie en studie nieuwe toekomstgerichte koelinstallaties voor een chips en wraps fabrikant. (Prom: Bruno Vanslambrouck, Davy Van Ryckeghem)
00:00Thomas LeemanOntwerp en realisatie van een meetbank voor laskwaliteit en microperforatie van buisfolie. (Prom: Steve Dereyne, vincent callens)
00:00Sem VermeerschStudie van het koud profileerproces dmv simulatie met NX (Prom: Michael Monte, Johan Rommel)
00:00Tom DuprezAansturen van de luchtverdeling over de reiniging van een maaidorser in closed loop. (Prom: Thibaut Demasure, Bart Missotten)
00:00Egon LagrouAnalyse en optimalisatie van AGV efficiëntie in Picanol Assembly (Prom: Johannes Cottyn, Kristof Depreux)
09:30David DiagneOntwerp en studie van technieken voor software matching (Prom: Bjorn De Sutter, Bart Coppens)VGZ1.1 iGent
10:00Nick AeltermanExploitatie van synergieën tussen softwarebeschermingen (Prom: Bjorn De Sutter)VGZ1.1 iGent
10:00Aaron MousaviHaalbaarheidsstudie om aanpassingen buiten de Marketing Content Hub te beheren (Prom: Bruno Volckaert, Frédéric Fosselle)iGent 10.1
10:00Pieter-Jan BellesOntwerp van een ondergeactueerde ruggengraat voor een vierpotige robot (Prom: Francis wyffels, Jan Detand)iGent - Technologiepark-Zwijnaarde 15
10:30Natan DomsMorfologisch rekenen met een verende robot-structuur (Prom: Francis wyffels, Jelle Saldien)iGent - Technologiepark-Zwijnaarde 15
11:00Eva Van EenooBicycle Oriented Development: kansen voor Gent. (Prom: Dirk Lauwers, Beitske Boonstra)
11:30Sander BorgmansScreenen van potentieel interessante covalent organische roosters aan de hand van accurate krachtveldsimulaties (Prom: Veronique Van Speybroeck)
20:00Jolien SergeantEen analyse van flankerende luchtgeluidstransmissie door homogene constructies tussen appartementen (Prom: Marcelo Blasco, Arnold Janssens)Vergaderzaal Labor Plateaugebouw 2e verdieping