Masterproefverdedigingen
Academiejaar 2019-2020, 2ezit, September

Sorteer op: zaal | dag | student

Friday 31/07/2020

11:00Cenk ÖztürkPull systemen in job shop omgevingen (Prom: Dieter Claeys)

Friday 21/08/2020

15:00Lise VerkinderenVergelijkend onderzoek naar multicriteria beoordelingsmethodes voor het evalueren van energetische renovatiescenario's (Prom: Nathan Van Den Bossche, Marijke Steeman)

Tuesday 25/08/2020

10:00Bryan ArtoisKarakterisering van cementpasta in relatie tot capillaire imbibitie: richtlijnen voor relevante metingen (Prom: Nele De Belie)

Thursday 27/08/2020

09:00Asad Yousuf ParhyarNauwkeurigheid van numerieke simulaties van watersprays: invloed van een hete omgeving (Prom: Tarek Beji, Bart Merci)
14:00Marie StessensDoes intraspecific niche variation matter for invasion risk forecasts? A case study on common waxbills. (Prom: Diederik Strubbe, Amy Davis)online
17:00Alessandro CardinaelsAkoestische analyse van strijkinstrumenten met composieten klankborden (Prom: Mathias Kersemans, Geerten Verberkmoes)Meeting room behind MMS bib

Friday 28/08/2020

09:00Joppe LabeeuwNumerieke Modellering van Lekkage van Cementachtige Pasta's (Prom: Geert De Schutter)
10:00Tauqeer ChowdhuryOntwikkelen van een voorraadbeleid voor een distributiecentrum: toepassing bij Ahlers (Prom: Birger Raa)
11:00Jordy LanckrietVeiligheidsstudie en optimalisatie van een XYZ-portaalrobot (Prom: Christof Dauwels, Tim Hubau)
15:00Robbe LanduytSimulatie van een platform voor geoptimaliseerde magnetic nanoparticle targeting (Prom: Guillaume Crevecoeur, Luc Dupré)
15:30Lotte ClaesLearning from Giotto (Prom: Dirk De Meyer)bibliotheek

Monday 31/08/2020

09:00Mathieu D`HaeneTestbank met dynamische gekoppelde motoren (Prom: Nele De Geeter)
09:00Maarten LaureysPV sharing in West-Europa (Prom: Lieven Vandevelde)
13:00Kevin De BaerdemaekerBlade-Element Method gebaseerde Wind turbine emulator (Prom: Jeroen De Kooning, Lieven Vandevelde)
13:30Cato WeyersImpact van klimaatverandering op het hygrothermisch gedrag van metselwerkconstructies: studie van oriëntatie, baksteentype, en MRY-benadering (Prom: Nathan Van Den Bossche, Steven Caluwaerts)

Tuesday 01/09/2020

00:00Jozefien De SmetReality Check: restauratie en renovatie van gebouwen van Willy Van Der Meeren: periode 1950-1970 (Prom: Emiel De Kooning, Ronald De Meyer)
09:00Jorne De MeesterOntwerp van een compacte machine die ingezet kan worden als hulp bij het oogsten van laagstam appel- en perenbomen (Prom: Jan De Strooper, Wim Buytaert)
12:00Laura DecorteAfleiden van omgevingsveranderingen uit het verleden in Arctische meer ecosystemen aan de hand van fossiel DNA (Prom: Elie Verleyen, Wim Vyverman)
13:00Jade ParetEen studie naar de haalbaarheid van een vernieuwende, gepersonaliseerde polsimplantaat (Prom: Pascal Verdonck, Ilse Degreef)
14:00Arnaud De SutterHenry Lacoste: Geschiedenis als object (Prom: Johan Lagae, Maarten Liefooghe)
14:00Dries OttevaereAutomatische classificatie en evaluatie van spraakpathologieën (Prom: Kris Demuynck)Ardoyen - AA Toren - Vergaderzaal Barcelona
15:00Lise-Lotte MoeresEen toekomst voor de parochiekerken in de 20ste-eeuwse gordel van Gent (Prom: Peter Vanden Abeele, Maarten Liefooghe)
15:00Juul SpelemanEen toekomst voor de parochiekerken in de 20ste-eeuwse gordel van Gent (Prom: Peter Vanden Abeele, Maarten Liefooghe)

Wednesday 02/09/2020

09:00Jeroen DeberlangerVoorspelling van huizenprijzen door het scrapen van immobiliënwebsites (Prom: Stijn De Vuyst, Ivana Semanjski)
09:00Cédric AertsTotaal station: Bepalen van de experimentele standaardafwijking op horizontale richtingen, verticale hoeken en schuine afstanden van totaalstations (Prom: Greet Deruyter)
09:00Bert DuvivierTotaal station: Bepalen van de experimentele standaardafwijking op horizontale richtingen, verticale hoeken en schuine afstanden van totaalstations (Prom: Greet Deruyter)
09:00Wannes De GrooteFysica gebaseerde datagedreven monitoring van productielijnmechanismen (Prom: Lieven Vandevelde)
09:00Sara LeroyDenkbeelden over de gevel: een hedendaags vraagstuk (Prom: Maarten Van Den Driessche, Lieven Nijs)
09:00Asawari Pratiksha KumbharNumerieke biomechanische studie van de ruggengraat bij patiënten met Chiari malformatie en synringomyelie (Prom: Patrick Segers, Frank Dewaele)
09:15Nico EkkartHet bouwen van een chaos engineering toolkit voor cloud-native netwerk functies (Prom: Mario Pickavet, Wouter Tavernier)
10:00Eva LanduytEvaluatie van geautomatiseerde registratietechnieken voor BIM-geometrie en overeenkomstige puntenwolken (Prom: Greet Deruyter)
10:00Levi SierensAutomatische codegeneratie door gebruik van TIA Openness (Prom: Paul Vander Haeghen, Gregory Verhoyen)
10:00Bavo SmetsWater als hefboom: plannen voor de kust, kansen voor Nieuwpoort (Prom: Joachim Declerck)
10:00Reiner De SmetAutomatische analyse van cerebrale sulci in echografie (Prom: David Van Hamme, Paul Govaert)
10:00Floor Van de SteeneHet minimum bladgetal van grafen (Prom: Jan Goedgebeur, Carol Zamfirescu)
10:00Chia HonoréEvaluatie van geautomatiseerde registratietechnieken voor BIM-geometrie en overeenkomstige puntenwolken (Prom: Greet Deruyter)
10:00Tim CaelenEen isogeometrische NURBS-gebaseerd integraalvergelijking voor elektromagnetische verstrooiing aan een object met scherpe randen (Prom: Hendrik Rogier, Dries Vande Ginste)
10:30Garben TangheVergelijkende Studie van Convolutionele Neurale Netwerken in Flux en Torch (Prom: Bjorn De Sutter)
10:30Jelle SegersHerpositionering van de hut. Waardering van de refuge in de architectuurgeschiedenis, actualisering door ontwerp (Prom: Maarten Van Den Driessche, Bart Verschaffel)
10:30Yigit AbbasSimulatie en optimalisate voor de productieplanning van betontegels bij Marlux (Prom: Stijn De Vuyst, Gert De Meyer)
10:45Dieter Van doorsselaereToepassing beeldherkenning voor inspectie van hitteblazen (Prom: Wilfried Philips, Andy Roegis)
11:00Andrés GómezSnelle Montecarlosimulatie voor generatie van medischescannerdata met Julia (Prom: Bjorn De Sutter)
11:15Arne VangraefschepePotentieel van publieke laadinfrastructuur bij netondersteunende diensten (Prom: Jan Desmet, Rémy Cleenwerck)
11:30Michiel PovréBot-onderdrukking in thoraxfoto's: zichtbaarheidsverbetering van longweefsel dankzij deep learning (Prom: Jan Aelterman, Adriyana Danudibroto)
11:30Tjorben BillietOntwikkeling van een computationeel biomechanisch kader om de TEVAR procedure te modelleren in type B aortische dissecties (Prom: Patrick Segers, Nele Famaey)
11:30Domien DemeyHerkavelen (Prom: Dirk Somers, Michiel Dehaene)
12:30Larbi BahriEnergiemarkten, netondersteunende diensten en onbalans prijzen strategie in Europa en de impact op de valorisatie van elektrische flexibiliteit (Prom: Lieven Vandevelde, Greet Van Eetvelde)
13:30Pieterjan De BooseDeep learning voor hoge resolutie 3D positionering van gamma interacties in monolithische PET detectoren (Prom: Stefaan Vandenberghe, Roel Van Holen)
13:30Wietse CallensCasestudie: Duurzame vernieuwing van de verwarmings- en ventilatietechnieken in een matig geïsoleerd gebouw (Prom: Jelle Laverge, Marc Delghust)
14:00Mathias Spiessensklimaathotels rond de evenaar ontwerpen (Prom: Wim Boydens)
14:00Gilles MaesHet gebruik van wadi als adaptatie-instrument (Prom: Renaat De Sutter)
14:00Guillaume LambertCorrosieonderzoek van weervaste stalen voor offshore toepassingen (Prom: Toon Van Alboom, Joost De Strycker)
14:30Timon GrysonBig data van ventilatie: Analyse van het TVOC-gehalte in Vlaamse woningen (Prom: Jelle Laverge, Marc Delghust)
14:30Mathias VandenbergheBig data van ventilatie: Analyse van het TVOC-gehalte in Vlaamse woningen (Prom: Jelle Laverge, Marc Delghust)
15:00Tom VanderhovenKlimaatmitigatie: stand van zaken in de domeinen van bouwkunde en ruimtelijke ordening in Vlaanderen (Prom: Greet Deruyter)
15:30Emily RoelsExperimenteel onderzoek naar TVOC sensoren (Prom: Jelle Laverge, Klaas De Jonge)
15:30Reinout DekeyserGronderosie onder zonnepanelen: labo en in situ onderzoek (Prom: Gemmina Di Emidio, Adam Bezuijen)
16:00Thomas GerritsKlimaatmitigatie: stand van zaken in de domeinen van bouwkunde en ruimtelijke ordening in Vlaanderen (Prom: Greet Deruyter)
16:30Jozefien Van HerrewegheKostenevaluatie van publieke warmwatersystemen: marktonderzoek, investering en gebruik (Prom: Elisa Van Kenhove, Jelle Laverge)

Thursday 03/09/2020

09:00Nathan SennesaelDeep Learning voor computerondersteunde diagnose long noduli in laaggedoseerde CT scans (Prom: Roel Van Holen)
09:00Stijn De PauwRichting geometrieconsistente hoogdimensionale oppervlaktelichtvelden met mengselmodellen (Prom: Peter Lambert, Glenn Van Wallendael)
09:00Joakim StouffsVerbetering van het beheer van organisch afval in stadshuishoudens: een ontwerp- en gebruikersgerichte aanpak (Prom: Marina Emmanouil)
09:00Louis OcketKoloniale monumenten in België: een album van straatbeelden en kritische ontwerpstrategieën. (Prom: Maarten Liefooghe, Johan Lagae)
09:00Jannes MoeskopsWaaghalzen in een robotzwerm: een optimale afweging tussen risico en opbrengst (Prom: Pieter Simoens, Yara Khaluf)
09:00Kasper VandenbusscheOntwerp van een duurzame terrasoverkapping waarbij eenheid met de tuin gecreëerd wordt (Prom: Jan Detand)
09:00Sander AmeelHet ontwerpen van product-service systems: een deelplatform voor boten in de blauwe ruit (Prom: Francesca Ostuzzi, Catherine Christiaens)
09:30Lukas GrisarSpel der Piraten: Verwijderen van Watermerken met Deep Learning Gebaseerde Collusie Aanvallen (Prom: Peter Lambert, Glenn Van Wallendael)
09:30Jeroen De ClerckBeoordeling van de fysieke mogelijkheden van sporters met wearables en machine learning (Prom: Luc Martens, Toon De Pessemier)https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_ZmFjMzRlYmUtYzZhMi00MjUzLWJiOTgtMGYwODg3ODA5Y
10:00Nikias VerschraegenEen ruimtelijke en socio-culturele analyse van Quartier Renkin/Matonge, Kinshasa (DRCongo) (Prom: Johan Lagae, Gillian Mathys)
10:00Thomas De PontieuDe impact van individuele reputaties op collectief gedrag: een gevallenstudie over het vormen van teams in een robotzwerm (Prom: Pieter Simoens, Yara Khaluf)online via MSTeams
10:15Cédric PonseeleVoorspellen van aandelen & aanmaken van persoonlijke portofolios door middel van data analyse (Prom: Koen Inghelbrecht, Toon De Pessemier)
10:30Natty De PaepeEen Simulator voor een Scan Head gebruikt in een 3D Printer (Prom: Jo Verhaevert, Chris Noppe)
10:30Laure Van den BergheParadijsladder, troon, theater. Betekenis en functie van de trap in de architectuur (Prom: Bart Verschaffel)
11:00Hendrik Van Acker HanskensBioFabLab. Een omgeving om prototypes te maken uit biomaterialen in design educatie. (Prom: Francesca Ostuzzi, Jan Detand)
11:00Thimon RotstejnHet ontwerpen van een medisch toestel om in een thuisomgeving de eerste symptomen van lymfoedeem op te sporen. (Prom: Jan Detand, Lieva Van Langenhove)
11:00Nicolas SoubryHet herontwerp van een bidirectioneel noodcommunicatie-toestel in treinen voor een betere gebruikerservaring (Prom: Marina Emmanouil, Yorick Stuyts)
11:00Alexander De MontOver de Aanvaarding van het Voltooide Verleden (Prom: Wouter Davidts)
11:30Mehmet UzunosmanoğluTruck-begeleide drone bewaking van gaspijpleidingen (Prom: Mario Pickavet, Pieter Audenaert)
12:00Caroline De BockMerking van microsferen voor een Interventionele PET voor minimaal invasieve lever radio-embolisatie (Prom: Stefaan Vandenberghe, Christian Vanhove)
13:00Carole de Buck van OverstraetenObservatie en spel: een onderzoek naar de evidentie in de architectuur. (Prom: Bart Verschaffel, Maarten Van Den Driessche)
13:00Tybo Van AckerUltrasoon vermoeiingsonderzoek van metaallegeringen (Prom: Wim De Waele, Stijn Hertelé)
13:30Benoît VandevoortHet hedendaagse van hedendaagse architectuur (Prom: Maarten Liefooghe)
14:00Margot NielsEigenschappen van kanaalveroudering bij massive MIMO in een rijke verstrooiingsomgeving (Prom: Jo Verhaevert, Torbjörn Ekman)
14:00Alexander MuylaertAdaptief streamen van Virtual Reality video over het Internet (Prom: Filip De Turck, Tim Wauters)
14:00Michaël GoedertierA mechanistic view of biological invasions: the common waxbill as a case study. (Prom: Diederik Strubbe)online
14:30Wannes Van de VijverDe toekomst is Low-Tech ventilatie (Prom: Jelle Laverge, Marc Delghust)
14:30Wout VermijsCollectieve, sociale woningbouw in Brussel. Tussen grafische evocatie en typologische lezing (Prom: Maarten Van Den Driessche)
14:30Gerbrand De LaenderRealisatie van een real-time auralisatieframework op een state-of-the-art audiosysteem met 62 luidsprekers door middel van Ambisonics (Prom: Paul Devos, Pieter-Jan Maes)De Krook - cave IPEM
14:45Lennart OnghenaOptimaliseren van een Kubernetes relatie-orchestrator (Prom: Filip De Turck, Bruno Volckaert)
15:00Louis Van BelleIedereen kan een Eco-Hero zijn, een gamified educatief systeem om duurzaam gedrag bij schoolgaande kinderen aan te moedigen. (Prom: Johanna Renny Octavia, Pamela Peeters)
15:00Bavo JosephyVerkenning van productiemethoden en toepassingen van een nieuw proteïne gebaseerd biocomposiet (Prom: Francesca Ostuzzi)
15:00Karel HaerensOnderzoek en simulatie van een gedecentraliseerd sociaal netwerk (Prom: Ruben Taelman, Ruben Verborgh)
15:30Joram Vanden BulckeEffect van passerende schepen op aangemeerde schepen: analyse resultaten van de schaalmodelproeven (Prom: Evert Lataire, Guillaume Delefortrie)
15:30Jaro RobberechtsOntwikkelen van Softwaretoepassingen in Smart Cities gebaseerd op Edge-to-Cloud Orkestratie (Prom: Bruno Volckaert)
16:00Dilara TuygarEen onderzoek naar houten Art Nouveau huizen in Istanbul (Prom: Dirk De Meyer)bibliotheek
16:00Tessa HeyninckEen onderzoek naar houten Art Nouveau huizen in Istanbul (Prom: Dirk De Meyer)bibliotheek
16:00ken standaertSprekende gevels: over linguïstiek als strategie voor het begrijpen en ontwerpen van hybride architectuur. (Prom: Maarten Van Den Driessche)
18:00Jeleni GoovaertsGemeentehuizen, Politiekantoren en OCMW's in de Open Oproep (Prom: Maarten Liefooghe, Maarten Van Den Driessche)

Friday 04/09/2020

08:30Jelle BaeleAnalyse van het gebruik van Dynamische Nodes voor Basisstations gemonteerd op een UAV (Prom: Wout Joseph, Luc Martens)
09:00Aleandro DelysAutomatische emotiedetectie van tekst en foto's uit een dagboekapplicatie voor patiënten op intensieve zorg en hun familie (Prom: Sofie Van Hoecke, Femke Ongenae)
09:00Sep WilleBestekken genereren vanuit een BIM gebouwmodel (Prom: Pieter Pauwels, Ruben Verstraeten)
10:00Pieter Van WesemaelWerkelijke energie-efficiëntie beoordeling van een GEOTABS woonzorgcentrum: Ter Potterie (Prom: Jelle Laverge, Eline Himpe)
10:45Wouter VandendriesscheEnd-to-end imitation learning door realtime perceptie en besturing van autonome voertuigen: van simulatie tot reële omgeving (Prom: Aleksandra Pizurica, Frank Lindseth)
11:00Lore StuyckDiversiteit in Sociale Huisvesting: renovaties als kans om sociaal te verduurzamen. (Prom: Peter Vanden Abeele, Luce Beeckmans)
11:00Rob van GeffenReductie van de vlamlengte door passieve barriere bij plasbranden (Prom: Christian Gryspeert)
11:002_wwijbailSimulatie van het effect van onvolmaakt mengen op tracer gas test metingen (Prom: )
11:30Kilian Chris AdriaenssensRegistratie van 2D digitale subtractie-angiografie en 3D-rotatie-angiografiebeelden voor de berekening van cerebrale bloedstroomsnelheid bij patiënten met arterioveneuze misvormingen (Prom: Wilfried Philips, Charlotte Debbaut)
12:00Fien BourgeoisDiversiteit in Sociale Huisvesting: Een onderzoek naar nieuwe ontwerpstrategieën voor de publieke ruimte in modernistische sociale woningbouwprojecten. Een vergelijking tussen Gent (Watersportbaan) en Milaan (Gratosoglio). (Prom: Luce Beeckmans, Peter Vanden Abeele)
12:15Arno HeirmanTextuurgebaseerde structuurdetectie en -segmentatie van huidletsels (Prom: Aleksandra Pizurica)
13:00Toon GyselinckCO2-afvang door oxy-verbranding in een gasturbine centrale, een beoordeling van de Allam cyclus. (Prom: Tom Verstraete, Samuel Saysset)
13:00Gertjan EveraertEen raamwerk voor de automatisatie van MATE software aanvallen (Prom: Bjorn De Sutter, Bart Coppens)
14:00Helinde CasteelsDe woonblokken van het Peter Benoitpark: een alternatief voor eigentijds (samen)wonen - onderzoekend ontwerp (Prom: Dirk De Meester)Jozef Plateaustraat
14:00Emma LetenDe woonblokken van het Peter Benoitpark: een alternatief voor eigentijds (samen)wonen - onderzoekend ontwerp (Prom: Dirk De Meester)Jozef Plateaustraat
15:00Jinse Van SnickHet dak als nieuw maaiveld: ontwerp van een school boven een bestaand gebouw (Prom: Dirk De Meester)Jozef Plateaustraat
15:00Yutah GeeraertsHet dak als nieuw maaiveld: ontwerp van een school boven een bestaand gebouw (Prom: Dirk De Meester)Jozef Plateaustraat

Monday 07/09/2020

09:00Louis SeymonsVirtual Commissioning: Koppeling tussen Mechatronic Concept Design en PLC-sturingen (Prom: Frank De Mets, Tim Saillé)
10:00Damoun Ghanbarpour ZalakiPyrrool en acrylzuur plasmagepolymeriseerde coatings voor de verbetering van gewrichtsprothesen (Prom: Rino Morent, Nathalie De Geyter)
10:30David Cisa VidosaVoorraadplanning op basis van de maandelijkse IBP cyclus bij Eastman (Prom: Birger Raa)
14:00Enes LievensDe betekenis van tijd in coarse-grained moleculaire dynamica simulaties voor de studie van diffusie in heterogeen wanordelijke MOFs (Prom: Veronique Van Speybroeck)

Sunday 04/09/2929

08:30Toon SnauwaertBreedband optische koppelstructuren uitgevoerd op silicium (Prom: Roel Baets, Lars Zimmermann)